Series
Ratings
12
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0