Series
Ratings
35
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
High KickRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0