Titles you rated

The LegendRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0