Series
Ratings
55- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The DropoutRated ★ 4.5
- Inventing AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0