Series
Ratings
57
Silicon ValleyRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5