Series
Ratings
146
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 1.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 1.0- Delicious GuysRated ★ 1.5

I Live AloneRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 2.0- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
- Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.0

Dr. RomanticRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 0.5
Save MeRated ★ 0.5