Series
Ratings
101- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
- The TrunkRated ★ 1.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 4.0
- The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 4.5
- The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 4.5
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- EricRated ★ 4.5
- Inventing AnnaRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0