Movies
Ratings
86
AquamanRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5