Series
Ratings
17- Between Friendship and LoveRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0