Series
Ratings
87- The TyrantRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
- Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 2.5
- No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 5.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
- Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- Black KnightRated ★ 2.5
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
- Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
- SomebodyRated ★ 2.5