Series
Ratings
46
PastaRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Precious FamilyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5