Series
Ratings
133- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Powerpuff GirlRated ★ 3.0- The X-Files Season 11Rated ★ 3.0
The X-Files Season 10Rated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0