Series
Ratings
11- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Over the RainbowRated ★ 3.5

Boys Over FlowersRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0