Series
Ratings
131- The Price of ConfessionRated ★ 2.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The Perfect CoupleRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0- GLOWRated ★ 3.5
- GLOWRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5- Blown Away: ChristmasRated ★ 3.0
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
- All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
- Metal Shop MastersRated ★ 5.0