Series
Ratings
57
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0