Series
Ratings
210- Love StoryRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- La PalmaRated ★ 3.0
- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
- The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Beach BoysRated ★ 3.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0