Series
Ratings
60
BillionsRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.0
- Youn's KitchenRated ★ 3.0

I Live AloneRated ★ 3.0- Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0