Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5- Ranma1/2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- Black MirrorRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0