Series
Ratings
28- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- I Am SoloRated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
- The Boy Next DoorRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0- BillionsRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5