Titles you rated
- March of the Ants Season 5Rated ★ 3.5
- Pyramid GameRated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- EXchange Season 2Rated ★ 4.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Dark TouristRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- I Am SoloRated ★ 1.5
- World Dark TourRated ★ 4.5

Semantic ErrorRated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 1.5- Racket BoysRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0