Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
My Shy BossRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0