Series
Ratings
134
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
I'm Quitting HeroingRated ★ 2.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 3.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Kingdom Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0- The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0