Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0
- Takopii's Original SinRated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0- BootsRated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Dan Da DanRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5