Series
Ratings
200- EricRated ★ 3.0
- The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
- Last One Standing Season 1Rated ★ 3.0
- Lupin Part 3Rated ★ 4.0
- Last One Standing Season 2Rated ★ 3.5
- Too Hot to HandleRated ★ 2.5
- Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- PainkillerRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- Love VillageRated ★ 3.0