Series
Ratings
218
Macross FRated ★ 5.0
K-ON!Rated ★ 4.5- MPD: Animal UnitRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
カスミンRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 3.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 2.0
Toto Nee-chanRated ★ 3.0
貴族探偵Rated ★ 0.5
Hissatsu Shigotonin 2015Rated ★ 5.0
TransparentRated ★ 5.0
小さな巨人Rated ★ 3.0
Sumika SumireRated ★ 5.0- The Courage to be DislikedRated ★ 2.5
Kids War 5: Zaken na yoRated ★ 5.0
Bewitched in TokyoRated ★ 2.5
81 DiverRated ★ 3.0
IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 5.0