Series
Ratings
93
WandaVisionRated ★ 4.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0- AJ and the QueenRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 4.0