Series
Ratings
35
Long VacationRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5
Born to be a FlowerRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0