Movies
Ratings
889
Zootopia 2Rated ★ 4.0- If I Had Legs I’d Kick YouRated ★ 3.0
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0- Die, My LoveRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5- Good FortuneRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5- Regretting YouRated ★ 1.0
Springsteen: Deliver Me from NowhereRated ★ 2.5- The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 2.0- After the HuntRated ★ 3.0
Life ItselfRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
- The Bad Guys 2Rated ★ 3.5