Series
Ratings
27- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Battle of FatesRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0