Series
Ratings
133
Match MakingRated ★ 5.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
High School TeacherRated ★ 4.5
Happy Marriage!?Rated ★ 4.0
Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 3.5
BG: Personal BodyguardRated ★ 4.0- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- Let's Get DivorcedRated ★ 5.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5- House of NinjasRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0- The Blacklist Season 10Rated ★ 4.0
The Blacklist Season 8Rated ★ 4.5- The BlacklistRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Love of the Wise ManRated ★ 3.5