Series
Ratings
21
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5