Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0