Series
Ratings
390- Kitakata Kenzo – SuikodenRated ★ 4.5
- Stove LeagueRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- RebootRated ★ 4.0
Furueru UshiRated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Zaibatsu Fukushu: Aniyome ni Natta Moto Yome eRated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Friendly RivalryRated ★ 2.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
- Haunted PalaceRated ★ 5.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- Red SwanRated ★ 3.5
Trillion GameRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5- Dr. LawyerRated ★ 3.5
- The Judge ReturnsRated ★ 4.5
- RevenantRated ★ 4.0
- Link: Eat, Love, KillRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0