Series
Ratings
311
AlfRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 4.0
下北サンデーズRated ★ 3.5
Tower of SandRated ★ 3.0
좋은 사람Rated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 3.0
아츠히메Rated ★ 4.5
Naomi and KanakoRated ★ 3.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.5
War of LiesRated ★ 3.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 4.0
MIMAN CITYRated ★ 5.0
ヤスコとケンジRated ★ 3.5
The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.5
ブスの瞳に恋してるRated ★ 3.0
신의 혀를 가진 남자Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
Hakyuu Houshin EngiRated ★ 1.0