Series
Ratings
55- DoubtRated ★ 4.5
TrickRated ★ 5.0- Miss GrannyRated ★ 2.0
- My Girlfriend Is The Man!Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
- 메소드클럽Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Beastars Season 2Rated ★ 1.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0- The Silent SeaRated ★ 2.0
- Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0