Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 1.0
The HostRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0