Series
Ratings
20
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0