Series
Ratings
163- Love and AnarchyRated ★ 3.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 5.0
Good Bye My PrincessRated ★ 4.5
When We Were YoungRated ★ 3.5
The Romance of Hua RongRated ★ 5.0- Just An EncoreRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Well-Intended Love Season 2Rated ★ 5.0
Find YourselfRated ★ 4.5
Wait My YouthRated ★ 4.5
The Love by HypnoticRated ★ 4.5- Master Devil Do Not Kiss MeRated ★ 2.5
- Master Devil Do Not Kiss MeRated ★ 3.0

My Girlfriend is an Alien Season 1Rated ★ 5.0- A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.5