Series
Ratings
154
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5- AbyssRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- My First First LoveRated ★ 4.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0- It's My LifeRated ★ 2.5
- Roman EmpireRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0- Roman EmpireRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0