Series
Ratings
270- AemaRated ★ 3.5
- The BondsmanRated ★ 3.0
- As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5- The Long Road HomeRated ★ 4.5
- Rogue Heroes Season 1Rated ★ 5.0
Kaminaki Sekai no Kamisama KatsudouRated ★ 3.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 4.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 4.0- The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part2Rated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.5