Titles you rated
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Merry MaryRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
1% of AnythingRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Jane EyreRated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0