Movies
Ratings
768
MoanaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5- Atlantic RimRated ★ 0.5
- The PuppetRated ★ 0.5
MasterRated ★ 3.5
ZuluRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0- PandoraRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Green LanternRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Blair WitchRated ★ 3.0