Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
- Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5