Series
Ratings
47
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Will & GraceRated ★ 4.5
Will & GraceRated ★ 4.5
Will & GraceRated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0