Series
Ratings
22
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5