Series
Ratings
28
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Precious FamilyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5