Series
Ratings
244
Something in the RainRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Noble, My LoveRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5