Series
Ratings
12
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My First First Love Season 2Rated ★ 1.5- The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0