Series
Ratings
28- Heartless CityRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0