Titles you rated
- Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0